HomePolitikë

Meta thirrje opozitës: Ndaloni protestën, qytetarët të shpërndahen

Presidenti Ilir Meta ka reaguar përmes një njoftimi lidhur me tensionet në protestën para parlamentit.

“Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta i bën udhëheqësve të opozitës të ndalojnë protestën para Parlamentit dhe qytetarët të shpërndahen paqësisht” – thuhet në deklaratën e Presidencës.


TË NGJASHME