HomeShowbiz

Mezi po e njohim, Tayna ndryshon sërish look

Tayna padyshim që është një nga reperët më të suksesshme dhe gjatë këtij sezoni të shkuar veror ishte majft e ngakuar me koncerte, madje duke bërë edhe dy të tilla në një ditë.

Tashmë për shumicën e artistëve ka ardhur koha për pushime dhe për këtë arsye shumë prej tyre kanë fluturuar drejt vendeve ekzotike, mirëpo Tayna për të vërtetuar lartësinë e saj ka zgjedhur një vend vërtet luksoz.

Përveç që Tayna po kalon ditë dhe netë të mira atje, ajo ndryshoi edhe pamje.

Njihet si reperet e cila i pëlqen tepër shumë të eksperimentojë me flokët e saj të cilën gati çdo javë e shohim me një look të ri.

Një postim të fundit, reperja shihet me flokë të zeza.


Nuk dihet nëse flokët e saj janë peruke apo ajo ka shkuar me të vërtetë në të zezë ashtu siç edhe u prezantua vitin e kaluar në hitin që e bëri të famshme “Columbiana”.


-640-0-5d701f8b2539c.jpg
TË NGJASHME