HomeShowbiz

Mia Khalifa ‘shkund’ meshkujt: Mos prisni që në shtrat gruaja juaj të bëjë…

Mia Khalifa, ish ylli I filmave për të rritur, tashmë e tërhequr nga kjo industri për të realizur një karrierë në modeling dhe si opinioniste, ka rrëfyer se burrat nuk duhet të presin që gratë e tyre të bëjnë ato që shohin në pòrno. Khalifa u shpreh për BBC që bota e televizionit nuk ka asjgë të përbashkët me realitetin në shtëpitë tona.

29-vjeçarja libaneze, e cila jeton në SHBA, e cilësoi pòrnografinë si një shkatërruese të marrëdhënieve në çift.

Në një rrëfim të sinqertë, Mia Khalifa, tha:

“Pòrnografia dëmton marrëdhëniet dhe krijon varësi, burrat nisin të kërkojnë nga gratë e tyre ato që shikojnë në video, por kjo nuk është realiteti, pasi askush nuk duhet të bëjë ato gjera me personin që dashuron. Unë nisa të bëja pòrno si njëfarë sekreti i vogël personal, por më shpërtheu në fytyrë. Ishte e tmerrshme. Unë i thashë atyre se për këtë do të më vrásin, por isha e frikësuar. E dija që nëse thoja ‘jo’ ata do të më kërkonin ta bëja në formë ‘përdhùnimi’ apo diçka tjeter. Ata të intimidojnë dhe përdorin çdo presion. Kuptova se disa gabime janë të pafalshme, por koha i shëron plagët dhe tani gjërat sikur janë më mire.”

Sot Mia bën një jetë të qetë pas një dasme të dështuar para një viti me Robert Sandberg, teksa fansat dyshojnë se po shijon një romancë me Jhay Cortez, këngëtarin portorikan./ GOTA NEWS ALBANIA


TË NGJASHME