HomeShowbiz

Miley Cyrus shfaqet në eventin me fansat në formë të habitshme

Miley Cyrus është shfaqur në formë të shkëlqyer këtë të premte teksa u bë pjesë e një eventi dedikuar fansave me të cilët kaloi pjesën më të madhe të kohës. Ajo që i habiti të gjithë ishte veshja e këngëtares që edhe pse e thjeshtë, tregonte muskujt dhe trupin e stërvitur të saj më mënyrën më të mirë. Një bluzë e shkurtër, një fund xhins dhe shumë aksesorë që kombinoheshin në mënyrë perfekte me veshjen, ishin zgjedhja e Miley për këtë rast të veçantë.

Së fundmi bukuroshja është rikthyer fuqishëm në treg dhe po merret me disa projekte të njëpasnjëshme që pritet të lançohen së shpejti.


TË NGJASHME