Lajme Showbiz

Mimoza Shkodra vjen shumë tërheqëse në festën e Flamurit

Këngëtarja Mimoza Shkodra është njëra prej emrave, muzika e së cilës dëgjohet nga pothuajse të gjitha gjeneratat.

Projekti i saj i fundit është kënga ‘Mu ma le fajin’ e që po ashtu u mirëprit nga publiku.

Mimoza ka qenë gjithmonë e afërt me publikun e saj, njësoj edhe sot për festën e Flamurit ku edhe ka vendosur t’i uroj nëpërmjet publikimit të një fotografie.

Në foton e postuar, këngëtarja duket shumë tërheqëse e veshur me një fustan të kuq dhe të shkurtër.

 

Related posts

Humb kontrollin e motorit, plagoset 45 vjeçari

Mila

Ngujohen edhe studentët e Mjekësisë, maska e bluza të bardha

Mila

Parashikimi i motit, datë 27 gusht 2019

Mila
Na Kontaktoni!