HomeShowbiz

Ministrja shqiptare i jep fund beqarisë…

Ministrja e Arsimit në Shqipëri i ka dhënë fund zyrtarisht beqarisë.

Besa Shahini është martuar me deputetin e Partisë Socialdemokrate në Kosovë, Dardan Molliqaj. Mësohet se ata kishin një lidhje të gjatë dhe tashmë, kanë vendosur që ta bëjnë publike. Lajmi është bërë i ditur edhe nga vetë Molliqaj, nëpërmjet një postimi në Instagram, duke thënë :-“Sot kurorëzuam dashurinë tonë”.


TË NGJASHME