HomeShowbiz

Ministrja Xhaçka bëhet nënë për herë të dytë

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka është bërë nënë për herë të dytë. Ministrja ka sjellë në jetë pak orë më parë vajzën e saj të dytë. Burime për “BalkanWeb” thanë se të dyja gëzojnë shëndet të plotë.

Pavarësisht shtatzënisë, ministrja Xhaçka nuk është shkëputur deri ditët e fundit nga detyra. Xhaçka dhe bashkëshorti i saj, ish-deputeti Artan Gaçi janë prindër edhe të një vajze tjetër, 4 vjeçe me emrin Hana.

Më poshtë janë disa nga fotot gjatë shtatzënisë së ministres.

70743669_2346890008680039_1821329569618067456_n
70929862_2356369791065394_6488032714652909568_n
71500163_2392956514073388_9202834473907912704_n
71484276_2392954707406902_7202530039357767680_n

TË NGJASHME