HomeLajmi i Fundit

Mirditë/ Gjendet i vdekur 57-vjeçari

Një person është gjendur i vdekur në fshatin Përlat, të Mirditës.

Viktima është shtetasi Nush Molla, 57 vjeç dhe trupi i tij i pajetë është gjendur nga banorët e kësaj zone.

Dyshimet e para mbi këtë vdekje mendohet të jetë një vdekje natyrale.