Lajme Showbiz

Miriam Cani mahnit me setin e ri fotografik

Këngëtarja e njohur Miriam Cani, ka paralajmëruar se këto ditë do të publikojë këngën e saj më të re.

“Në parajsë’ titullohet kjo këngë, së cilës këngëtarja ia ka realizuar edhe klipin.

Miriami ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa fotografi nga xhirimet, në të cilat duket mjaft tërheqëse dhe me stil.

Miriami këtë vit nuk ka qenë edhe shumë aktive në muzikë, kjo pasi i është përkushtuar më shumë rritjes së vajzës.

Fansat e këngëtares i janë gëzuar lajmit që këngëtarja do të rikthehet sërish me një projekt të ri muzikor.

Related posts

Pedagogët pas mbledhjes së Asamblesë: Të gjithë pro grevës

Mila

Liberalizimi i vizave, Haradinaj: Pas muajit qershor

Xhensila Gotanews

Neutralizohen 57 terroristë në Turqi

Klaudia gotanews
Na Kontaktoni!