HomeShowbiz

Miriam Cani me dedikim prekës për Albanin: Po të presim me mall

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një nga çiftet më të pëlqyera të showbizit.

Alban Skënderaj po mban disa koncerte në Amerikë, e kjo gjë ka bërë që të qëndrojë larg personave më të dashur për të.

Përmes një fotografie të postuar në rrjete sociale, Miriami ka treguar se vajza e saj po i mëson këngët për Krishtlindje.

Po ashtu, ajo përmes fotos ku shihet Ameli e vogël duke i rënë pianos, tregon se po i mungon shumë Albani.

“Duke mesuar kenget per Krishtlindjet. Alban Skenderaj, po te presim me mall”, ka shkruar ajo.

 


TË NGJASHME