Lajme Showbiz

Miriam Cani rikthehet me një këngë të re

Ajo ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor në tregun shqiptar.

Bëhet fjalë për Miriam Canin, e cila para një viti kishte sjell këngën më të fundit të titulluar “Meteor”.

Por, duket se bukuroshja jonë së shpejti do të sjell këngën të re dhe këtë e ka bërë të ditur përmes llogarisë personale në Instagram.

“Së shpejti”, ka shkruar shkurtimisht bashkëshortja e Alban Skënderajt duke mos dhënë detaje të tjera.

Këngën pritet ta shoqëroj edhe me një video nëse bazohemi në fotografinë që e ka publikuar në rrjetet sociale në momentin që ka bërë të ditur se po vjen me krijimtarinë e re.

Related posts

Basha për ‘Al Jazeera’: Shqiptarët të shokuar nga mos-reagimi i ndërkombëtarëve

Mila

Ndryshon formula/ Komisioni i Reformës Zgjedhore me…

Mila

Shijak, gjendet një trup i pajetë në rezervuarin e fshatit

Mila
Na Kontaktoni!