HomeShowbiz

Miriam Cani tregon planet rreth familjes dhe muzikës

Alban Skënderaj edhe Miriam Cani kanë vite të tëra në krahët e njëri-tjetrit edhe është një ndër çiftet më të preferuar për publikun shqiptar.

Çifti e kurorzuan me martes dashurinë e tyre disa vjeçare në 7 maj të 2019 në një ceremoni private larg syrit të medias. Edhe në janar të këtij viti ata u bekuan me fëmijën e dytë Duamin.

Albani, Miriami, Ameli dhe Duami formojnë një familje shumë të bukur. Por me sa duket çifti paska në plan të shtohen sërish me fëmij.

Në një intervist në Instastory Miriam është pyetur nga ndjeksit nëse ka në plan të bëj fëmij tjetër edhe këngëtarja është pëgjigjur:

Pse jo? Kurrë mos thuaj kurrë! Fëmijët janë parajsa mbi tokë!

Nuk e dim nëse kjo do të jet tani afër apo më vonë. Ndërkohë Miriam po punon për një projekt të ri muzikor ku edhe e konfirmoj në përgjigjet në Instastory.


TË NGJASHME