HomeShowbiz

Miriami e Albani shkëlqejnë së bashku me vajzën

Në familjen e çiftit të njohur shqiptar, Miram Cani dhe Alban Skenderaj para dy dite kishte festë.

Vajza e tyre, Ameli festoi ditëlindjen e tretë, Albani e Miriami për të kishin organizuar një festë të veçantë ku nga kjo festë ata përmes rrjeteve sociale i ndanë disa momente të këndshme.

Sot, Mirami në Instagram ka publikuar një fotografi shumë të bukur, në të cilën shihet ajo bashkë me Albanin dhe Amelin.

Të veshura me fustane ngjyrë të kuqe, nënë e bijë po duken shumë bukur, teksa afër tyre është duke qëndruar Albani i veshur me shumë stil.


TË NGJASHME