HomeLajmi i Fundit

Mitrovicë: Ngacmohet seksualisht një vajzë

Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë një të mitur pasi kishte ngacmuar viktim rome po të mitur.

“Është arrestuar i dyshuari i mitur mashkull K-Rom pasi që i njëjti kishte ngacmuar seksualisht viktimën femër K-Rome e mitur. Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim të policisë.