HomeModa

Modeli i urryer i trikove sërish është në trend

Shumica e konsiderojnë pjesë më të keqe të gardërobës, mirëpo disa modeliste kanë gjetur mënyrën si ta përfshijnë në kombinimet e veshjeve, kështu që duket shumë interesante.

Me të madhe i kanë rekomanduar shumica e disenjatorëve dhe i prezantojnë si rrobë të cilën çdo damë me stil duhet patjetër ta ketë në gardërobën e vet.

Ekspertët e modës këshillojnë kombinimin me këmisha, xhupa dhe fanella, madje edhe bashkim me gardërobën me print apo ngjyrë krejtësisht ndryshe.

Qe si blogeret e modës i kanë kombinuar këtë pjesë rrobe të urryer e cila ka marrë shansin e dytë që t’i pushtojë zemrat tona.


View this post on Instagram

#knitvest

A post shared by ROAZ (???)_?? (@roaz_sister) on

View this post on Instagram

I need more knitted vests??

A post shared by MARIANNE THEODORSEN (@marianne_theodorsen) on


TË NGJASHME