Lajme Lifestyle Showbiz

Modelja braziliane vazhdon të habisë fansat

Modelja braziliane Nathalia Baranchelli po çmend web-in dhe sidomos fansat e saj në Instagram.

Image result for Nathalia Baranchelli


Me atë vera nuk përfundon në fund të gushtit! 

Bukuroshja braziliane ka një trup fantastik dhe një fytyrë ëngjëllore, karakteristika këto që e bëjnë Nathalian një nga më të preferuarat e shtëpive më të mëdha të modës.

Nathalia Baranchelli njihet edhe si fanse e zjarrtë e futbollit italian, por që akoma nuk e ka përmendur ekipin e zemrës.

Ju ftojmë të shikoni disa foto të modeles braziliane:

Image


165322685-a2fa0c67-5168-468e-92dd-a1836f275b18
Related posts

Këngëtari i njohur i përlot të gjithë, performon nga ballkoni

Mila

Përplasen dy makina në aksin Gjirokastër-Kakavijë, 5 të plagosur

Xhensila Gotanews

Probleme në kontrollin ajror të Francës dhe Spanjës, anullon qindra fluturime

Mila
Na Kontaktoni!