HomeShowbiz

Modelja e njohur bie nga kati i tretë/ U gjet e zhveshur në temperaturat -5 gradë

Modelja e njohur ruse Ksenia Puntus është në gjendje të rëndë jashtë banesës të dashurit të saj.

Mediat e huaja kanë raportuar se ajo ka ranë nga kati i tretë teksa ndodhej në apartamentin e të dashurit.

Ndërkohë në momentin që është gjetur nga borëpastruesit, ajo ka qenë thuajse lakuriq.

Modelja thuhet se ka pësuar lëndime në kokë, gjoks dhe se ka thyer brinjë dhe këmbë. Për disa orë me radhë ajo ka qëndruar jashtë në dëborë dhe temperaturat ishin -5 gradë.

“Daily Mail” shkruan se ende nuk dihet nëse i dashuri i 21-vjeçares, Andrei Bakov ndodhej në banesë në momentin e ngjarjes.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.


TË NGJASHME