HomeShowbiz

Modelja e njohur i mahniti të gjithë me këto bikini

Christine McGuinness ka treguar asetet e saj të kolme .

31- vjeçaria, Christine McGuinness, shfaqet tepër mahnitëse në një palë bikini leopard, me flokët bionde dhe me rërë në trup.

Modelja Christine McGuinness  në çdo dalje të saj kujdeset që të duket perfekte  dhe ato që tërheqin më shumë vëmendjen janë asetet që i ka falur natyra.

Së fundmi ajo ka postuar në rrjetin e saj social instagram foto nga ku shihet pothuajse e zhveshur dhe ku dalin më së miri format e saj “bombastike”.

Ju ftojmë të shikoni fotot e Christine McGuinness: 


TË NGJASHME