HomeShowbiz

Modelja e Playboy çmend me format “bombastike”

Francia James është një nga modelet më “të nxehta”.

Kjo për shkak të formave fizike që ajo ka, të pasme dhe gjoks “bombastik”.

James është një nga modelet më të ndjekura në Instagram, ku numëron jo pak por 3.2 milionë ndjekës.

Francia James është një nga modelet më “të nxehta”.

Kjo për shkak të formave fizike që ajo ka, të pasme dhe gjoks “bombastik”.

James është një nga modelet më të ndjekura në Instagram, ku numëron jo pak por 3.2 milionë ndjekës.

Image

Fotot e saj janë nga më të pëlqyerat dhe më të komentuarat në rrjetin social.


TË NGJASHME