HomeShowbiz

Modelja më e paguar Bella Hadid, ekspozon linjat perfekte

Bella Hadidi në vitin 2019 u zgjodh nga shkencëtarët si femra më e bukur në botë dhe këtë epitet ajo e vulos çdo ditë.

Super modelja e famshme ka linja perfekte dhe bukuri natyrale, e cila u vu në pah edhe në fotografit e reja që ajo solli e veshur vetëm në bikini, teksa po shijonte pushimet.

23-vjeçarja në disa imazhe provokuese, e shoqëruar nga mikeshat e saj, ishte në super formë dhe më joshëse së kurrë më parë.

Kujtojmë se Bella është një nga modelet më të kërkuara dhe më të paguara në botë.

Ndryshe, Bella kohë më parë ishte në lidhje me këngëtarin e njohur, The Weeknd, ndërsa tani ajo po e mban jetën private larg syrit të mediave.


TË NGJASHME