HomeShowbiz

Modelja ruse: ‘Një arsye më shumë për të ardhur në Rusi këtë verë”

Anastasia Kvitko, modelja ruse, që u bë super e famshme pas krahasimeve të shumta me seks-simbolin amerikan Kim Kardashian, por që vetë modelja ruse tha me të madhe se është më e bukur.

‘Një arsye më shumë për të ardhur në Rusi këtë verë”., është titulli i fotosesionit më të ri që 23-vjeçarja ka publikuar. Disa foto që vërtetë, të bëjnë me zemër.

Në rrjetin social Instagram, Kvitko është shume aktive dhe publikon herë pas here foto joshëse që të lënë pa frymë. Së fundmi ajo ka arritur një numër prej 7 milion ndjekësish dhe nuk ngurron ti provokojë me fotot e saj super seksi.TË NGJASHME