HomeShowbiz

Modelja shqiptare shfaqet topless në vaskë

Në çdo foto që poston modelja shqiptare Arbenita Ismajli tërheq vëmendjen e fansave. Pak orë më parë ajo ka pozuar topless nga vaska e jo vetëm fansat por i gjithë rrjeti po flet për atë.

Arbenita pozoi në vaskë teksa pinte një gotë verë dhe shijonte qetësinë. Kjo është hera e parë që shohim poza të tilla prej modeles, e cila përpiqet të tregohet shpesh e rezervuar në fotot e saj.

“Natë e vonë në Manchester”- janë fjalët e Arbenitës krahë fotove.

View this post on Instagram

Late night in Manchester ?

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on


TË NGJASHME