HomeShowbiz

Moderatori e ngacmoi për lidhjen me futbollistin, ja ç’bën Nevina

Prej disa muajsh është përfolur për një lidhje të mundshme dashurie mes Nevina Shtylla dhe Eros Grezda. Por moderatorja e ka mohuar këtë gjë. Thashethemet e fundit ishin para pak ditësh ku futbollisti komentoi një emoji sirene deti Nevinës dhe ajo ia ktheu me dy emoji të thjeshtë “smiley”.

Eduart Manushi moderatori i “Proçesit Sportiv”, mbrëmjen e djeshme, nuk nguroi të ngacmonte Nevinën në lidhje me futbollistin e Kombëtares, ndërkohë që bukuroshja e ekranit bëri një reagim te çuditshëm, duke i vënë duart në pjesën e gojës Manushit, për të mos folur.


TË NGJASHME