HomeShowbiz

Moderatorja shqiptare bën fansat për ujë të ftohtë

E thjeshtë dhe me shumë klas! Një prej vajzave që po bën karrierë të suksesshme në botën e televizionit është edhe Enxhi Biba. 24-vjeçarja prej disa kohësh është pjesë e televizionit “News 24”, teksa moderon emisionin “Sport News”, një nga më të ndjekurit dhe shumë të pëlqyer nga ana e sportdashësve shqiptarë.

Përveçse shkëlqimit në ekranin e “News 24”, në disa raste edhe si spiker lajmesh, Enxhi di të shkëlqejë më së miri edhe në rrjetet sociale.

Këtë gjë e vërtetojnë fotot e fundit të postuara në “Instagram”, ku moderatorja sportive shfaqet në “top formë”. Enxhi është duke shijuar pushimet në disa nga vendet më të piktoreske të Shqipërisë, teksa së fundmi ka vizituar ujëvarën e Thethit.


TË NGJASHME