HomeShowbiz

Moderatorja shqiptare i vë “çmimin” vetes për nje foto nudo

Moderatorja dhe modelja simpatike Sara Gjordeni, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Glamour Zone”. Ndër të tjera, në rubrikën “Pyetje Hot”, ajo u pyet edhe për pozat nudo. Fillimisht Sara u mendua, por duket se ka një përgjigje sa i përketë kësaj.

Ester Bylyku: Kundrejt cilës shumë parash do të pozoje nudo? Parash, eurosh, dollarësh, frangash zgjidh çfarë të duash.

Sara Gjordeni: Duke qenë se e di që nuk do të mi japi njeri aq, sepse ndoshta nuk i kanë,  po them 10 milionë euro. Tani ka plazhe nudo, ka vende ku njerëzit dalin shumë hapur dhe nuk është më një tabu e madhe të pozosh nudo.


TË NGJASHME