HomeShowbiz

Moderatorja shqiptare pranon ndërhyrjet kirurgjikale

Ajo është një ndër moderatoret më të përfolura shqiptare, sidomos në lidhje me fizikun e saj.

Kiara Tito ka qenë shpesh e akuzuar që ka kryer ndërhyrje kirurgjike dhe ajo gjithmonë i ka injoruar këto komente. Por, siç duket, bukuroshja ka vendosur të thyejë heshtjen dhe të tregojë të vërtetën.

Mirëpo, 2 orë pas postimit të parë, Tito ka rrëfyer se çdo gjë ishte një shaka për të ironizuar ata që komentojnë negativisht në rrjete sociale.


TË NGJASHME