HomeShowbiz

Momente të sikletëshme, Demi Rose ushtron me reçipeta

Demi Rose ka provokuar sërish ndjekësit këtë mëngjes.

Demi Rose edhe pse njihet si e kolme, nuk i lë anash ushtrimet për formësimin e linjave trupore.

Modelja e nisi ditën me disa imazhe, ku shfaqet e veshur me një palë pantallona të zeza të shkurtra, ndërsa sipër vetëm me reçipeta.

Teksa bënte ushtrime, ajo provokoi duke u fotografuar para pasqyrës dhe vë në fokus gjoksin e bujshëm.

“Ushtrimet e mëngjesit”, ka shkruar Demi sipër imazheve që i postoi në InstaStory, ndërsa vëmendja e ndjekësve ishte krejt diku tjetër.

Image

TË NGJASHME