HomeShowbiz

Morena Taraku tërheq vëmendjen e artistit të huaj, shihni ç’bën ai për të (FOTO)

Këngëtarja Morena Taraku publikoi ditën e djeshme këngën e saj më të re të titulluar ‘Swag’ ku fliste për jetën e saj luksoze e ku për herë të parë bënte rap.

Mirëpo përpos vëmendjes së publikut shqiptar, Morena ka tërhequr vëmendjen e një artisi të huaj.

Bëhet fjalë për Jason Derulo, i cili i ka komentuar Morenës në një video të postuar në Instagram, si dhe në një foto ku ajo shfaqet gjatë xhirimeve të këngës.


TË NGJASHME