Lajme Showbiz

Mori fund edhe një lidhje tjetër e showbiz-it

Çifti i njohur i showbizit i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Rep-artistja amerikane Cardi B dhe reperi Offset i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Ishte 26 vjeçarja ajo e cila i ka njoftuar rreth ndarjes ndjekësit në Instagram. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një videoje.

“Gjërat nuk kanë funskionuar në mes nesh për një kohë të gjatë dhe s’është faji i asnjërit, thjesht mendoj që na u harxhua dashuria”, ka thënë Cardi. “Por ne nuk jemi më bashkë”, tha Cardi.

Ky lajm erdhi papritmas pasi pak ditë më parë Offset dhe Cardi janë puthur derisa kanë performuar bashkë në Jingle Ball të këtij viti në Los Angeles.

 

Related posts

Horoskopi i datës 20 shkurt 2019

Mila

Apeli i ambasadores së SHBA-së: Koha është tani, liderët…

Xhensila Gotanews

Shazam bashkëpunon me Instagramin

Mila
Na Kontaktoni!