HomeShowbiz

Mos e humbisni momentin kur Dj PM dhe Donaldi trembin Monikën (Video)

Pajtimi me Donaldin po përpiqen t’i bëjnë një rreng Monikës dhe Beniadës. Ata po presin momentin që të trembin dyshen.

Teksa po qendronin në kuzhinë Monika dhe Beniada tremben nga djemtë. Reagimi i Beniadës ishte shumë spontan duke ulëritur e frikësuar,ndërsa Monika duket se e kishte kuptuar këtë rreng të Donaldit dhe nuk pati ndonjë reagim nga ana e saj.

Por Pajtimi nuk mund ta linte me aq mosreagimin e Monikës dhe për ta çuar misionin deri në fund ai gjen mundësinë ta trembë atë teksa ajo qëndron e ulur në dhomën e ndenjes teksa bisedon me Arjolën. Mos e humbisni reagimin e saj:


TË NGJASHME