HomeShowbiz

Mos vallë Lori dhe Vis Bajraktari janë sërish bashkë? Detaji që na shtoi dyshimet

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizzit shqiptar. Por kohët e fundit u përfol për një ndarje mes çiftit, edhe pse nuk pati kurrë një konfirmim nga ana e tyre.

Mirëpo së fundmi ata të dy duket se janë sërish bashkë, dhe kësaj here duan ta mbajnë të fshehtë lidhjen e tyre.

Ajo çka ka shtuar dyshimet është një foto e Lorit e publikuar më datën 16 prill në një nga plazhet në Dubai dhe më pas disa postime të tjera që tregonin se ajo ndodhej me motrën Sara në resortin “Four Seasons” në Dubai.

View this post on Instagram

wish you were here ?

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Ndërkohë vetëm pak ditë më parë, përkatësisht më datën 5 prill, Visi ka publikuar një foto të shkrepur po në Dubai. Mos vallë çifti është ribashkuar, dhe na e kanë mbajtur të fshehtë?

View this post on Instagram

This a fast life, mami, things gon' change

A post shared by Vis Bajraktari (@visbajraktari) on


TË NGJASHME