HomeLajme

Moti i keq/ Furgoni përmbyset në Korçë- Pogradec prej lagështirës, shpëton shoferi

Një furgon i transportit të mallrave është përmbysur në aksin Korçë- Pogradec. Rajoni juglindor është përfshirë nga moti i keq dhe reshjet e dëborës dhe edhe akset janë bërë të rrezikshme për qarkullimin e automjeteve.

Ndërkohë drejtuesi i furgonit të bardhë me targat AA 7951 N është nxjerrë nga zjarrfikësit duke shpëtuar pa lëndime.

Furgoni ka rëshkitur në momentin që ka qenë duke udhëtuar prej lagështirës së madhe në rrugë.

Aksidenti Korce

TË NGJASHME