HomeSociale

Motori përplaset me dy makina, humb jetën 37-vjeçari

Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një personi, ka ndodhur pasditen e sotme në Shkodër.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 1ë:20, në fshatin Guri Zi, ku shtetasi V. N. 3ë vjeç, teksa drejtonte një motoçikletë është përplasur me dy mjete të tjera.

Nuk dihet ende shkaku i aksidentit, ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 28.0ë.2019 në orën 1ë:20 në fshatin Guri Zi , shtetasi V. N. 3ë vjeç, teksa drejtonte një motoçikletë është përplasur me dy mjete të tjera, për pasojë ka ndërruar jetë në  vendngjarje .

Mjetet e përfshira në aksident dhe drejtuesit janë në vendngjarje dhe po kryhen veprimet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


TË NGJASHME