HomeShowbiz

Motrat Istrefi më të bashkuara se kurrë

Nora dhe Era Istrefi janë ndër figurat më të përfolura në estradën shqiptare, ku Era po bën bujë edhe në skenën ndërkombëtare në bashkëpunim me artistë të njohur botërorë.

Që të dyja njihen për talentet e tyre dhe dominimin në skenën muzikore.

 

 

Pas kthimit të Erës nga Amerika ajo po kalon shumë kohë me familjen e saj dhe veçanërisht me Norën dhe Reneen.

Në postimin e fundit në Instagram ato kanë dalë së bashku dhe detaji që po merr vëmendjen është veshja e tyre e njejtë edhe pse Era thekson se ka qenë rastësi.


TË NGJASHME