HomeShowbiz

Motrat Vjollca në konkurencë për vëmendjen e këtij personi

Motrat Vjollca janë shumë të lidhura me njëra tjetrën, por në një pikë konkurojnë fort: tek vëmendja e nënës së tyre, Marijes.

Marina Vjollca deshi të dijë së fundi se kush është e preferuara e mamit, ajo apo Luana. Dhe ia bëri këtë pyetje ndërsa ishin të treja bashkë.

Por zbuloi se mamaja kishte një ankesë të fortë për të.

“Luana vjen ndonjëherë të flejë tek unë, ndërsa ti, ti je e martuar ti”, thotë e ëma, dhe kjo shkaktoi të qeshura mes tyre.

Por kështu si me shaka, nëna e ka thënë një gjysëm të vërtete ndoshta!

Një natë më parë, dy motrat i bënë surprizë mamasë së tyre, duke e vizituar në shtëpi në orën 12 me rastin e ditëlindjes.


TË NGJASHME