HomeShowbiz

Mozzik bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar

Loredana reperja e njohur e cila së bashku me Mozzik janë prindër të një vogëlusheje të quajtur Hana, përmes një postimi në Insta Story ka lënë të nënkuptohet se një bashkëpunim i fuqishëm muzikor shihet në horizont.

Por jo mes saj dhe Mozzik, por mes partnerit të reperes dhe Unikkatilit.
Një prej ndjekësve e ka pyetur këngëtaren për një bashkëpunim mes Mozzik dhe Unikkatilit dhe reperja ka reaguar me një emoji që nënkupton heshtjen.

Pra Loredana na tregoi të gjithëve se bashkëpunimi është i vërtetë dhe ndoshta së shpejti pritet që të publikohet.

Nëse dyshimet tona janë të vërteta atëherë bashkëpunimi i tyre do bëjë namin pasi të dy këngëtarët adhurohen nga një numër i lartë fansash.


TË NGJASHME