HomeShowbiz

Mozzik ndalohet nga policia

Reperi i njohur Mozik është ndaluar dje nga Policia e Kosovës për shkak të shpejtësisë tej normave të lejuara.

Këtë e ka bërë të ditur fillimisht vëllai i tij Getinjo e më pas edhe Mozzik, duke ripostuar fotografinë e njëjtë që realizoi Geti.

“T’thojsha mos u gut”, ka shkruar Getinjo, duke bërë me dije se Mozzik u ndalua nga shpejtësia.

Në foto, artisti i hitit “Kokaina”, shihet duke pritur gjobën e shkruar për të.

Nëse nuk e dini, Mozzik jeton që një kohë të gjatë në Zvicër, bashkë me gruan e tij Loredanën dhe tashmë edhe vajzën e tyre Hanën.


TË NGJASHME