HomeShowbiz

Mozzik pëson aksídent, rrokulliset me motor në Brezovicë (Foto)

Reperi i njohur, Mozzik ka kaluar një shëtitje 30 minutëshe në Bjeshkët e Brezovicës. Mirëpo jo gjithçka ka shkuar mirë pasi, ai ka pësuar një rrokullisje të vogël me motor. Këtë ai e ka treguar përmes një videoje të publikuar në InstaStory, duke shkruar në mbishkrimin e saj “30 minuta më pas”.

Ndërkohë në fotografinë e radhës, Mozzik ka treguar shokun e tij që po e shoqëronte, teksa bën përpjekjet e tij për të dalë nga motori i rrokullisur.

Megjithatë ky aksident i vogël ka shpëtuar pa lëndime dhe reperi e ka marrë me shumë sportivietet.


TË NGJASHME