HomeShowbiz

Mrekullia Demi Rose, si gjithmonë “ndez” rrjetet sociale

Modelja e famshme, në të shumtën e rasteve shfaqet provokuese, duke treguar më shumë se që duhet.

Demi Rose ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. E veshur me një fustan të zi, ajo padyshim që duket në formë të përkryer.


Edhe këtë herë nuk kishin se si të mos mungonin provokimet nga ana e saj.

Image

Rose në të shumtën e rasteve shfaqet pa sytjena dhe kjo gjë duket se e bën të ndihet mirë.


TË NGJASHME