HomeShowbiz

Muaji i Ramazanit, këngëtarja shqiptare: Kërkoj falje nga tri gjëra

Ditën e sotme nis muaji i Ramazanit dhe besimtarët do të agjërojnë plot një muaj. Ata agjërojnë nga agimi deri në perëndimin e diellit, duke mos ngrënë dhe pirë asgjë.

Gjithashtu edhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga është një besimtare myslimane e devotshme dhe këtë e kuptuam përmes një postimi të saj në Insta Story.

Në kuadër të këtij muaji të shenjtë, këngëtarja ka shkruar në postimin e saj se kërkon falje nga tri gjëra, falenderon tre njerëz, dhe fali tre persona, siç mund ta shikoni edhe në foton e mëposhtme.


TË NGJASHME