HomeShowbiz

Mungesa prej 3 javësh, rikthim “i nxehtë” për Vildane Zenelin

Vildane Zeneli është një prej modeleve më të suksesshme, më të bukura dhe më provokuese shqiptare. E vendosur prej vitesh në SHBA, modelja është gjithmonë në qendër të vëmendjes falë fotove tejet sensuale që poston në rrjetet sociale.

Kësaj radhe ajo u duk sikur u largua nga rrjetet sociale pasi pati një mungsë për rreth tre javësh. Mirëpo me foton e parë të publikuar pas tre javësh Vildane nuk i zhgënjeu fansat.

Ajo ka postuar një foto e veshur në një palë bikini rozë dhe pozon para shtëpisë së saj. Modelja padyshim duket shumë seksi dhe ka vendosur të zhvishet për të çmendur ndjekësit e shumtë.

Epo si gjithmonë Vildane nuk na zhgënjeu.


TË NGJASHME