HomePolitikë

Mynih/ Rama takon krijuesin e ‘Facebook’, Mark Zukerberg

Kreu i qeverisë shqiptare ka takuar Zuckerberg në Mynih të Gjermanisë, aty ku po zhvillohet Konferenca e Sigurisë, dhe janë të pranishëm politikanë e përfaqësues nga mbarë bota.

Lajmin e ka bërë vetë të ditur kryeministri Rama, nëpërmjet një postimi në facebook.

“Me Mark Zuckerberg, krijuesin e FACEBOOK, gjatë një darke miqsh të posaçëm, mbledhur në Mynih për Konferencën e Sigurisë”, shkruan Rama.

rama zukenberg 2
rama zukenberg

M/H/ GotaNews


TË NGJASHME