HomeShowbiz

Na kishte munguar, Tuna shkëlqen në fustanin e kuq

Këngëtarja e njohur nga Shkupi, Altuna Sejdiu, për një kohë të gjatë nuk ka pasur ndonjë prurje të re muzikore.

Përkundër kësaj, ajo nuk ka lënë anash postimet, që i ofronte mundësinë fansave të shohin më afër përditshmërinë e saj.

Tash e një kohë po qëndron në Amerikë, ku po e shijon në maksimum çdo ditë qëndrimi atje, ku së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka pozuar me një fustan të kuq elegant ku po rrezaton me bukurinë e saj.

Në këto imazhe, këngëtarja u shfaq e veshur me një fustan të kuq të shkurtër, në të cilin ekspozon gjoksin dhe këmbët.

Nuk i dihet ende nëse kjo mund të jetë skenë e ndonjë klipi të ri, apo thjeshtë ajo është duke realizuar fotosesion.


TË NGJASHME