Kronikë Lajme

Naftë kontrabandë, arrestohet 37-vjeçari

Policia e Pogradecit ka vënë në pranga 37-vjeçarin I.S., banues në Libonik, Maliq. Pas kontrollit të bërë në mjetin dhe banesën e tij janë gjetur 278 litra naftë, sasi e dyshuar si e kontrabanduar nga Maqedonia e Veriut.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Pogradec, për veprën penale “Kontrabanda me mallra për të cilat paguhet akcizë”.

Related posts

Të rinjtë duan të ikin! Gallup: Shqipëria, me normën më të lartë në botë

Mila

Miratohet me 100 vota pro rezoluta kundër Metës

Xhensila Gotanews

“Ah, kjo është për nuse”, Olsi Bylyku tregon cilën vajzë të showbiz-it ka pasur fiksim

emanuela
Na Kontaktoni!