HomePolitikë

Nard Ndoka dhe Agron Duka djegin mandatet

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka dhe kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka kanë firmosur dorëheqjen nga mandati i deputetit.

Agron Duka ka firmosur dorëheqjen ditën e djeshme.

Ndërkohë kryedemokristiani Ndoka i cili ndodhej jashtë vendit, ka firmosur sot dorëheqjen nga mandati i deputetit.


TË NGJASHME