HomeShowbiz

“Nasty Girl”, projekti më i ri i Ledrit me Eaz dhe Xen

“Nasty Girl” ishte bashkëpunimi i Eaz dhe Xen, të cilët ftuan Ledrin në këtë projekt.

“Nasty Girl” u komentua shumë në rrjetet sociale si një përpjekje e Ledrit për sukses ndërkombëtar pasi reperët kryesisht janë prezent në tregun evropian.

Projekti u pëlqye shumë me gjysmë milionë klikime në vetëm tri ditë.

Ledri Vula ka gati edhe disa projekte për stinën e dimrit të cilat po pret t’i publikojë.

Vera ishte mjaft e suksesshme për Ledrin me tri hite të cilat u pëlqyen shumë nga publiku e që u punuan në shtëpinë e hiteve RedBox.

 


TË NGJASHME