HomeShowbiz

Ndahet cifti më i përfolur i showbizit

Ariana Grande dhe Pete Davidson sic duket i kanë dhënë fund lidhjes së bashku.
Tatuazhin me veshë lepuri që Pete kishte pas veshit,i cili ishte dedikim per Arianën,
sic duket e ka zevendesuar me një zemër.
Lajmi ka bërë bujë në media, por asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar kte fakt.


TË NGJASHME