HomeShowbiz

Ndahet papritur nga jeta modelja e njohur

Në mënyrë misterioze modelja e njohur Stefanie Sherk, ka ndërruar jetë.

Modelja dhe aktorja kanadeze ka vdekur në mënyrë misterioze në shtepi. Burri i saj, aktori Demian Bichir, konfirmoi në një deklaratë emocionale në instagram vdekjen e saj.

“Të dashur miq, në emër të familjeve Sherk dhe Bichir Nájera, me dhimbje të pakonceptueshme unë njoftoj se më 20 prill 2019, dashuria jonë Stefanie Sherk, gruaja ime e dashur, vdiq në mënyrë paqësore. Ka qenë koha më e trishtuar dhe më e vështirë e jetës sonë dhe nuk dimë sa kohë do të duhet për të kapërcyer këtë dhimbje”- është shprehur ai.

Rezultate imazhesh për stefanie sherk

TË NGJASHME