HomeShowbiz

Ndarja me Bradley Cooper, Irina Shayk në një romancë të re?!

Pas ndarjes nga Bradley Cooper, nuk ka vonuar shumë që Irina Shayk të ninsë një romancë të re.

10 muaj pas ndarjes, Shayk është kapur “mat” me donzhuanin e famshëm Vito Schnabel. Ka qenë “Daily Mail”, që ka postuar fotot e çiftit, teksa shëtisnin në rrugët e New York.

Dyshja duken të pashqetësuar nga situata e krijuar nga koronavirusi, por me gjithatë, kanë vendousr të respektojnë rregullat e vendosura.

Snchabel është i njohur për shkak të disa lidhjeve që ka pasur me figura të tjera të njohura si: Heidi Klum, Amber Herad, Demi Moore dhe shumë të tjera.


TË NGJASHME