HomeSport

Ndërpritet ndeshja/ Tifozët shqiptarë gjúajnë me shishe lojtarët polakë

Pak minuta më parë një incident ndodhi në stadiumin “AirAlbania”, ku Polonia sapo shënoi golin e parë. I papritur dhe i paprecedentë ishte dhe reagimi i disa tifozëve shqiptarë nga tribuna të cilët nisën të gjuajnë me shishe plastike kundrejt lojtareve te Polonise.

Ndeshja është ndërprerë në minutën e 77 duke bërë që lojtarët të shkojnë në dhomat e zhveshjes deri në një moment për vendimin përfundimtar.


TË NGJASHME